Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Alt 22.12.2017, 16:54
kertenkele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kertenkele kertenkele isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Üyelik tarihi: 12.12.2017
Mesajlar: 61
Konular: 8
Adı geçen: 10 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Exclamation Forum Kuralları

1-) Forum kuralları tüm üyeler ve yetkililer için geçerli olup, ihlali durumunda mutlak suretle İnisiyatif göstermeksizin işlem uygulanır. Uygulanan işlem doğrultusunda forum kurallarını tekrar hatırlatma gereği duyulmaz. Önceden okunmuş varsayılır ve Bilmiyordum, Görmedim gibi mazeretler kabul edilmez.

2-) Forum içerisinde ikili tartışma ve hakaret yasaktır, bu kuralı çiğneyen yöneticinin kararı ile uzaklaştırılır.

3-) Forumda bulunan yetkililer, forum ortamını düzene sokmak ve bu düzeni korumak için görevlidir. Bunları yaparken herhangi bir beklentileri yoktur ve herhangi bir çıkarları da yoktur. Bu sebepten ötürü, forumda yetkili kişilere üslup olarak kesinlikle dikkat edilmelidir. Eğer yetkili kişinin tutumunun size karşı tavrında art niyet olduğunu düşünüyorsanız, forumun report özelliğini kullanın. Ya da forum adminleri ile iletişim kurun. Forumdaki yetkililer hakkında konu ne olursa olsun şikayet başlığı açmak ya da var olan bir başlıkta moderatörlerin (forum yetkililerinin) haklarını kötüye kullandıklarını forumda açık beyan ederek onları kullanıcılar karşısında hedef haline getirmeye sebep olduğundan kesinlikle yasaktır ve karşılığında kişi süresiz uzaklaştırılacaktır.

4-) Bir üyenin yazdığı mesaj forum kurallarına aykırı veya tahrik edici ise tartışmaya girmeden report özelliğini kullanın. Karşılıklı tartışma içerisine girmeniz halinde sizde sözde kişi kadar suçlu sayılır ve uzaklaştırılırsınız.

5-) 10 mesaja sahip olmayan arkadaşların ticaret yapması yasaktır. Bu kurala uymadan konu açan kişiler forumdan 3 Gün süre ile uzaklaştırılacaktır.

6-) Bitcoin Uygulama ve program satışından önce mutlaka forum yöneticilerinden onay almak gerekmektedir.

7-) Forumda +16 +18 muhabbet, küfürlü konuşmalar, yazışmalar,bu kuralı ihlal eden her kim olursa olsun 15 Gün, tekrarında da süresiz uzaklaştırılacaktır.

8-) Futbol takımları taraftarlarının karşılıklı atışmaya varacak ya da siyaset dini konularda tartışmaya ve kalp kırmaya gidecek türde mesajlar yazılması, tahrik etme, kışkırtıcı sözler yasaktır.
Bu kuralın ihlalinde kişi; 7 gün forumdan uzaklaştırılacaktır.

9-) Skype adresleri vermek adına konu açmak yasaklanmıştır. Grup kurma vs, yardımcı olacak iseniz, bilgilerinizi forumda yazarak genele yardım edin herkes faydalansın.
Bu tur konu açanlar 7 gün uzaklaştırılacaktır.

10-) Forumda bir konu açacak iseniz lütfen, Açacağınız başlığın hangi kategoriye ve foruma uygun olup olmadığını iyi düşündükten sonra en uygun kategoriye konunuzu açın.Başlığınız konunuzun özetini içerecek şekilde olmaldır.
Bu kuralı ihlal edenler 3 gün sure ile uzaklaştırılacak, konuları silinecektir.

11-) Forumda "Yardım Edin" Acil" Lütfen Bakın" vb. tarzı konu başlıkları ile konu açılması yasaktır. Bu tür konu açanlar 1.nci seferde 1 gün, 2.nci seferde 3 gün uzaklaştırma alırlar.

12-) Forumda mesaj sayısını yükseltmek adına gereksiz post kasan, konularda ve mesajlarında tartışmaya sebebiyet verecek türde paylaşım ve yazı yazanlar 1.nci seferde 3 gün, 2.nci seferde 7 gün uzaklaştırma alırlar.

13-) Forumda yeni üye olan arkadaşların araştırma yapmadan, forumu incelemeden, daha önce açılmış birden fazla aynı türde ki sorunlardan dolayı konu açması yasaktır. 1.nci seferde 1 gün 2.nci seferde 3 gün uzaklaştırma alırlar.

14-) Forum içerisinde içinde bulunduğunuz durum her ne olursa olsun, sokak jargonu ile konuşmak ve hitap etmek mutlak suretle yasaktır. Bu gibi durumlarda üte 1 hafta, tekrarında süresiz olarak uzaklaştırılır.

15-) Konu her ne olursa olsun, haklı dahi olsanız, hiçbir üyeyi aşağılayamaz veya hakaret edemezsiniz. Bu gibi durumlar üye 1 hafta, tekrarında süresiz uzaklaştırılacaktır.

16-) Konu her ne olursa olsun, benzeri açılmış konu açan üyeler ilk öncelikle uyarılır ve konusu kilitlenir. Tekrarında kullanıcı 1 hafta ve tekrarında 1 ay uzaklaştırılacaktır.

17-) Forumda konu ne olursa olsun, üyelerin yönetim ile konuşma üslubuna dikkat etmelidir. Yönetim gün içerisinde yüzlerce konu ile uğraştığı için ve bunu herhangi bir çıkar gözetmeksizin forum düzeni için yaptıklarından dolayı, yönetim kadrosuna hakaret veya irdeleyici laflar söylemek 1 hafta, tekrarında süresiz uzaklaştırılmanıza sebep olacaktır.

18-) Yukarda yazılmış kuralları 2.nci kez ihlal edenler 2 kati ceza, 3.ncü kez ihlal edenler forumdan süresiz uzaklaştırma ile cezalandırılacaktır. Yöneticiler durumun ağırlığına ve niyeti göz önünde bulunarak kuralların uygulamasında esneklik gösterebilirler.

19-) Forum ortamında yapmış olduğunuz Bitcoin ve altcoin ticaretlerinden üyeler sorumludur, coin önerilerinden kesinlikle konuyu açan şahıs sorumlu değildir.
20-) Yukarıda bulunan maddelere aykırı şeyleri forum dışında forum üyelerine pazarlamak, forum üyelerine yansıtmak, foruma yansıtmak ve yasak olan ilgili maddeleri Skype üzerinden yaymaya çalışmak yada pazarlamak aynı şekilde yasaklanmıştır. Tespiti halinde uyarısız ve süresiz olarak uzaklaştırılırsınız.
21-) www.btcfrm.com kişileri forumdan uzaklaştırma & affetme hakkını saklı tutar.Foruma eklenmesini istediğiniz kurallar varsa belirtin !
__________________
Ne Mutlu Türküm Diyene !

K.Ataturk !

www.btcfiyati.xyz

Konu Inad tarafından (31.07.2018 Saat 10:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yenilik
Alıntı ile Cevapla