Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.08.2018, 14:29
CarolineWeishaupt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CarolineWeishaupt CarolineWeishaupt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nereden: United States
Konular: 57
Adı geçen: 29 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Kar Payı Dagıtan Yeni Borsa

Alıntı:
Lejyoner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam dün senin konuna girip direk senin ref in le balıklama aldım sonda Htbturkey telegram grubuna girip pinlenmis mesajı okudum orada diyor ki htb tutanlara hmt verecek ve hmt ile mining yapılabilecek bende bunun özelliği ne bir sürü mining sitesi var bilgisayar im yok ne yapayım ben sonsuz hmt verse ne işime yarar, hmt yi kim niye alsın adam direk hbt alır ne de olsa hmt geliyor diye, gruba yazdım sorularımı cevaplamadilar direk telegram grubundan attilar bu ne demek ya? Yeni bir dolandırıcılık yöntemi mi? En azindan sorumu cevap layıp atsalardi işlerine mi gelmedi hocam lütfen actığınız konu üstünden netlik sağlamak için yardımcı olun hayatımda bu kadar belirsiz birsey görmedim keşke o pinlenmis mesajı daha önce okuyup 1 tane bile hbt almasaydim sizden yardım istiyorum netlik için teşekkürler

hocam mining olayı bildiğiniz mining değil en basitinden anlatayım.

şimdi siz borsadan trade yapıyorsunuz örneğin btc 6000$dan aldın 6010$ sattın bu arada herborsa biliyorsun komisyon keser fee. İşte o fee madencilik oluyor mining borsa o fee yi sana geri ödüyor ve sen madencilik yapmıs oluyorsun. şimdi sen ben trade yapman desen bile coini alıp sadece beklemen yetiyor borsa karından payını yine alırsın. Bilgisayara program indir kazım yap vs olayları kesinlikle yoktur , ayrıca Hotbit Türkçe olan kanalı paylaştım Htbturkey bizim değil.

Ayrıca bu sistem gelmeden bile form yöneticilerinden üye olanlar vardı konuda yazmıstı Inad arkadaşımız önceden borsayı kullanıyormus zaten.

Konu CarolineWeishaupt tarafından (17.08.2018 Saat 14:31 ) değiştirilmiştir.