Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.01.2018, 10:34
husta5 husta5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nereden: aldığı bile belli olmayan
Konular: 115
Adı geçen: 97 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Forum Kuralları

Alıntı:
Hodl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her üyenin aylık konu açma limitide olsun bence böylelikle üyeler yeni konu açma haklarını kullanmak yerine mevcutda bulunan konuya yazmak isteyecektir .
Böylece üyelerin merak ettikleri şeyler için konu açmadan önce Forumu araştırma oranını artacaktır
Alıntı:
Elenia Pol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu site 20 dolarlık coin dağıyor, şu site 200 dolarlık coin dağıtıyor gibi konulara ödeme kanıtı eklenmeli.. eğer ödeme kanıtı yoksa konuyu da açmasın
Alıntı:
bitcoinprince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alakasız reklam, tanıtım yapılması yasaklanmalı.
Üstesinden gelmesi zor kurallar. Zira kural olarak konulduğunda bile incelemeden aynı konular açılabilir. 1 konuda, aynı soru önceki 6-7 sayfa okunmadığından tekrar tekrar sorulur. Önüne kural ile geçmek zordur.
Moderator ve admin açısından ilgili konuların takibi ve iptali açısından yük hafifletmesi sağlamaz. Bu forum siteleri için en büyük zorluk. Bu sebeple her forumda silinmesi ve engellenmesi gerekenleri belirlemeye bir çok ; örneğin sadece 3-5-10 konudan sorumlu bir çok moderatör olmalı.
Kurallarda yasak yazılmış olması sorunu çözmeye yetmeyecektir.

FİKİR:
"gönder bakalım" butonuna basıldığında bir pop-up çıkıp "bu konunun daha önceki açılmış başlıklardaki örneklerinde verilen cevaplarda aradığımı bulamadım. Eğer ki tekrar konu açmışsam, 1 haftalığına bir süre ceza almayı kabul ediyorum" misali bir pop-up da mesajı atar yada iptal edebilirse belki eski mesajlar ve konuları , daha çok araştırmaya yönelir üyeler. Yine de yeterli gelmez.

Konu husta5 tarafından (26.01.2018 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.