Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Alt 31.01.2018, 00:07
dogukanh4wk dogukanh4wk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Üyelik tarihi: 29.01.2018
Mesajlar: 3
Konular: 3
Adı geçen: 0 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Arkeoloji Gezi ve Seyahat Dergisi

2013’ün kasım ayında arkeoloji ve gezi kültürü dergisi “Nereye” yayın hayatına başladı. Yayına girdiği ilk günden itibaren arkeolojiyi ve gezi kültürünü konu alan içeriğiyle, takipçilerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Nereye, kendi alanında haberler ve röportajlar yapan görsel ve yazılı bir haber kaynağıdır.
Sosyal medyada bir proje olarak başlayan Nereye gün geçtikçe daha popüler oldu ve bunun sonucunda takipçileri için E-Dergi çıkarmaya başladı. G. Yayın Yönetmenliğini Tolga Candur’un yaptığı Nereye okuyucuları desteklediği sürece ücretsiz yayın yapmaya devam edecektir.

Okuyucuların Nereye Dergisini takip ettiğinde nelerle karşılacağından kısaca bahsedelim.
Nereye, özünde arkeolojinin bilimsel dilini halka anlatmak adına gezi ve seyahat teması ile birleştirerek yazılar hazırlamaktadır. Yurtdışında yapılan arkeolojik keşiflerin çevirisi akıcı bir dille yaparak ve Türk insanının bilgiye daha hızlı ulaşmasını sağlamayı hedef edinmiştir. Alanında uzman kişiler ile röportajlar yaparak kendi fikirlerini okuyucuya aktarmalarını sağlamaktadır.

Makalelerini daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen bilim insanlarının yazılarını yayınlayarak daha fazla okunurluk kazanmalarını istemektedir ve bu amaçlarının hepsini gönüllülük esasına dayanarak editörleri kendilerine ayırdıkları zamanı dergiye ayırarak bir nevi yaşamlarından feragat etmektedir.

Nereye Dergisinin sadık okuyucuları tabii ki bu durumdan haberdardır ve sonuna kadar desteklerini esirgememektedir. Sizlerde bizleri tanıdıkça aynı duygularla yanımızda olacağınıza eminiz.
Sevgi ile kalın bizimle kalın… Birlikte daha güzeliz

Konu Prenscem tarafından (25.02.2018 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: 20 mesaja ulaşmadan site tanıtımı yapmak yasak
Alıntı ile Cevapla