BTCfrm.com - Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek  

Geri Dön   BTCfrm.com - Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek > Borsalar Ve Al - Sat Denemeleri > Borsalar

Etiketlenen üyelerin listesi

Ağaç Şeklinde Aç16Beğeni
  • 3 gönderen AhmetKofali
  • 1 gönderen Baskan
  • 2 gönderen AhmetKofali
  • 3 gönderen husta5
  • 2 gönderen Wisex
  • 2 gönderen husta5
  • 1 gönderen AhmetKofali
  • 1 gönderen Wisex
  • 1 gönderen AhmetKofali

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 07.07.2018, 21:20
AhmetKofali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 24.12.2017
Nereden: KKTC
Mesajlar: 723
Konular: 71
Adı geçen: 62 Mesaj
Etiketlenme: 2 Konu
Question Borsalardan Nasıl Para KazanılırGünümüzde gerek döviz olsun gerekse kripto para sektörü olsun çok popüler kazanç yolları olarak biliniyor. Peki, insanlar bu sistemler üzerinden nasıl gelir elde ediyor ve bu sektörlerin içerisindeki yatırım fırsatlarını hangi aracılık sistemi ile gerçekleştiriyor? Cevap tabii ki borsa olacak. Kısaca tanımlamak gerekirse borsa kelimesinin sözlük anlamı ticaret adamlarının birbirleri arasında yaptığı al-sat işlemlerinin gerçekleştiği ortamdır. Yani borsa üzerinde yatırımcılar belirli finansal işlemler ile al-sat yaparak gelir elde eder. Peki, gerçekten bir borsacı nasıl para kazanır? Hangi temel adımlara, kurallara dikkat ederek gelirini arttırmayı başarır? Hiç bunları düşündünüz mü? Çok büyük bir ihtimal ile cevabınız evet olacaktır çünkü günümüzde çok fazla borsa reklamı bulunuyor ve çok fazla kişi bu araç vasıtası ile zengin olduğunu belirtiyor. Acaba gerçekten öyle mi? Borsa kazandırır mı? Tabii ki hayır, borsa her zaman kazandırmadığı gibi amatör yatırımcıları affedilmediği bir yerdir. Fakat şunu da belirtmek gerekir ki dikkatli bir şekilde al-sat işlemleri yapıldığı zaman borsa ile kazanç elde etmek mümkündür. Bu olay tabii ki bahsedildiği gibi kolay bir şey değildir ve herkes bu ümitler ile girdiği bu sektör içerisinde çok ciddi zararlar etmektedir. Lafı daha fazla uzatmadan kripto para borsaları ağırlıklı olacak şekilde borsa üzerindeki altın tüyolara geçelim. Bu tüyolar uygulandığı zaman emin olabilirsiniz ki gerçekten kazanç elde edeceksiniz ve artık daha rahat yatırım yapacaksınız.


Az Kar Marjı Çok Ticaret

Başlık biraz tuhaf oldu, farkındayım fakat ilk kuralımız az kar marjı, çok ticaret mantığı olacak. Bu noktada anlatmak istediğim olay ise gün içerisinde küçük değer artışları ve küçük değer düşüşlerinin nasıl değerlendirilmesi gerektiğidir. Biliyorsunuz ki özellikle kripto para dünyasında gün içerisinde çok fazla volatilite oluyor. Düz mantık ile kripto para yatırımı yapan yatırımcılar %5-%10 arasında bir kar marjı yakaladığı zaman satış gerçekleştirmeyi tercih ediyor fakat bu aralığın yakalanması bazen haftalar alabiliyor. Bu yöntem ile gelir elde etmek yerine daha düşük kar marjı seviyesi belirleyerek işlem sayısını arttırmak çok daha faydalı dönüşler sağlayacaktır. Örneğin %1-%1.5 gibi bir kar marjı ile satış yaparak 5 farklı işlem yapma şansı elde edersek günlük ortalama %5-%7.5 kar marjı elde etmiş olacağız. Gün içerisinde %5 gibi yükseliş oranlarını yakalamak oldukça zor olurken %1 gibi düşük oranları yakalamak oldukça kolaydır ve bu oran kendisini gün içerisinde birkaç kere tekrarlayabilmektedir. O sebeple büyük hedefler belirlemek yerine küçük hedefler ile dağ oluşturmak çok daha sağlıklı bir geri dönüş sağlayacaktır. Ayrıca bu şekilde uygulama yaparken yaşanılacak negatif yönlü hareketleri de yeni alışlar ile değerlendirmek mümkündür. Bu hem sepet kur oranını düşürecek hemde daha fazla gelir elde etmemize imkan sağlayacaktır.

Yüksek Sermaye

Maalesef ki yüksek sermaye de gelir elde etmek için oldukça önemli bir unsurdur. Özellikle kripto para piyasası içerisinde yüksek sermaye ile fiyat yönetimi ve kâr marjı oldukça önemli ve bir o kadar bağlantılı birer faktördür. Kısa bir örnek vermek gerekirse işlem hacminin %25 civarında bir bütçe sahibi yatırımcı kolaylıkla fiyat seviyesini kontrol edebilir ve gün içerisinde çok yüksek kar marjı yakalayabilir. Biliyorum, bunlar biz küçük yatırımcılar için sadece birer hayal olabilir fakat böyle bir gerçeğin olduğunu da atlamadan geçmek olmayacaktır. Sermaye konusunda verilebilecek bir diğer örnek ise kazanç oranlarına bağlıdır. Örneğin bir kişi 1.000 TL sermaye ile %10 gelir elde ettiği zaman 100 TL kar elde etmiş oluyor fakat bir başka kişi 100.000 TL ile %0.1 gelir elde ettiği zaman bu kişi de 100 TL kar elde etmiş oluyor. Bir başka hesapla 100.000 TL sermaye ile işlem yaparak %10 gelir elde eden bir birey ise 10.000 TL kar elde edebiliyor. Yani diğer bireyin bütçesinin tam 10 katı kadar bir gelir söz konusu ve bu gelir sermaye ile doğru orantılı olarak artabiliyor.

Araştırma – Yorum ve Tavsiye

Borsa üzerinde yeni bir yatırım yapmadan önce iyice bir araştırma yapmak önemli bir diğer noktadır. Yapılacak olan yatırımın nereye yapılacağı, ne amaçla kullanılarak bize getiri sağlayacağı ve yatırım yapılacak olan firma, hisse veya kripto paranın hakkında gerekli bilgileri elde etmek kesinlikle olmazsa olmazlar arasındadır. Ayrıca bu araştırmalara ek olarak yapılacak öneri ve tavsiyeler de tabii ki büyük bir önem taşıyor. Bu tavsiyelerin bilir kişiler tarafından yapılması, yorumlanması da oldukça önemli bir diğer noktadır. Özellikle kripto para dünyası içerisinde kendisini profesör yatırımcı (!) sanan yüzlerce insan bulunuyor. Yatırım ciddi ve bir o kadar önemli bir şey olduğu için ise bu gibi kişilerin hatalı yönlendirmelerine uyduğumuz zaman çok kötü sonuçlar ile karşılaşabiliyoruz. O sebeple analiz, yorum ve tavsiye ile yatırım yapacağımız zaman kesinlikle güvenilir kaynaklar üzerinden araştırma yapmalı ve sadece kendini ispat etmiş yatırımcıların tavsiyelerine göz gezdirmeliyiz. Tartışma ortamlarındaki tüm yorumlara değer vermeli fakat bu yorumlar arasından gerçekten kaliteli olan yorumları seçmeye özen göstermeliyiz.

Tercih Meselesi

Her ne yatırımı yapacak olursak olalım tercih yaparken dikkat edilmesi gereken ilk nokta seçilecek hizmetin ne kadar kaliteli olacağıdır. İyi bir borsa hizmeti tercih edilmediği zaman kaçınılmaz bir zarar söz konusu olacaktır. Ayrıca iyi bir borsa hizmeti seçilmemesi durumunda sık sık işlemler arası sıkıntılar ve ödeme konusunda da ciddi sıkıntılar ile karşılaşılacaktır. O sebeple borsa seçimi yaparken kullanıcı değerlendirmelerine, borsa geçmişine, borsa ekibine ve en önemlisi işlem hacmine özen göstermeliyiz. Özellikle işlem hacmi bu noktadaki en önemli unsurdur çünkü düşük hacimli borsa hizmetlerinde para kazanmak oldukça zor, hatta imkansız bir durumdur. Yüksek hacimin olması hem kullanıcılar arasındaki fiyat belirleme aralığını düşük tutacak hemde daha fazla işlem hacmi oluşacağı için size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Özellikle kripto para piyasasını düşünmek gerekirse yüksek işlem hacmi olduğu zaman fiyatlara da pozitif yansıdığını unutmamak gereklidir. Bu pozitif yansıma tabii ki düşük hacimli dönemlerde negatif olarak yansıyor ve birçok kullanıcının ciddi zarar etmesine sebep oluyor.

Panik Satışları

Panik satışları hiç kuşkusuz borsa üzerinden para kazanmak ve para kaybetmek için en önemli iki etkendir. Çok büyük bir ihtimal ile bir sonraki yazımda da bu başlığa yer vereceğim ve hemen hemen benzer noktalara değineceğim. Bu yazımda kazanç yöntemlerinden bahsettiğim için ise sadece panik satışlarınasıl fırsata çevirebileceğimiz hakkında bilgiler vereceğim. Bu noktada bilinmesi gereken tek nokta bu gibi dönemler içerisinde nakit rezervi ile pusuya yatmak olacaktır. Ani, ciddi ve bir an içerisinde yaşanabilecek fiyat düşüşleri neticesinde birçok kullanıcı panik satışları yapmaya başlayacaktır. İşte tam bu noktada biz yatırımcılar ise alım fırsatlarını değerlendirecek ve bir sonraki yükseliş dönemi için hazır olacağız. Tabii ki bu durum anlatırken çok kolay gibi görünüyor fakat zor bir yöntem olduğunu da belirtmeden geçmek istemiyorum. O sebeple yeterli tecrübe ve analiz sahibi olmadan bu gibi yatırımlardan kaçınılmasında oldukça fayda var.


Bu yazımda sizlere bilgi ve tecrübelerim doğrultusunda borsa üzerinden nasıl gelir elde edileceği hakkında bilgi sundum arkadaşlar. Bir sonraki yazım ise biraz daha ilginç olacak ve borsalar üzerinden nasıl para kaybedildiği hakkında bilgilere yer vereceğim. Sizlerden tek isteğim konumun daha faydalı olabilmesi için saygı çerçevesi dahilinde soru/cevap aktivitesi yapmanızdır. Unutmamak gereklidir ki aklınızdaki sorulara bu başlık altından çeşitli tecrübe ve cevap bulabilirsiniz.
Baskan, husta5 ve Wisex bunu beğendiler.


__________________
Dogecoin: DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg
Alıntı ile Cevapla


  #2  
Alt 07.07.2018, 21:28
Baskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 09.12.2017
Nereden: Gonya
Mesajlar: 1.125
Konular: 94
Adı geçen: 55 Mesaj
Etiketlenme: 3 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Tek kelime ile Kaybetmeden Kazanamassın
acı ama gerçek bu
AhmetKofali bunu beğendi.
__________________
Yapmış Oldugum Paylaşımlar KESİNLİKLE Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Yatırımlarınızı Kendi Alacağınız Kararlar Doğrultusunda Yapın.Her Türlü Risk ve Sorumluluk Kullanıcıya Aittir.
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Alt 07.07.2018, 21:29
AhmetKofali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 24.12.2017
Nereden: KKTC
Mesajlar: 723
Konular: 71
Adı geçen: 62 Mesaj
Etiketlenme: 2 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Alıntı:
Baskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tek kelime ile Kaybetmeden Kazanamassın
acı ama gerçek bu
Kesinlikle katılıyorum, ama konumu iki kelimeye ezdirmem
Baskan ve husta5 bunu beğendiler.
__________________
Dogecoin: DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Alt 07.07.2018, 23:12
 
Üyelik tarihi: 11.12.2017
Nereden: aldığı bile belli olmayan
Mesajlar: 1.356
Konular: 115
Adı geçen: 97 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Exchange'lerde ortak planlı yada ticaret yapanların uyguladığı bir taktiktir. Satmak istedikleri bir ürünü yüksek fiyata elden çıkartabilmek için o değere yakın ancak minimum limitlerde 3-4 al işlemi açarlar, es kaza alacakları 4-5 ader olur ama öbür taraftan bu yükseliş bilgisini bir hareketlilik sanıp atlayan sazanlar 40-45 adeti alıverir pahalıdan, sonrasında bu açılmış al emirleri iptal edildiğinde belki elde yeni 4-5 alınmış olur ama yüksek fiyattan yamanan 40-45 adetin kazancı zararı kompanse eder.
Örnek bir alım işlemi açmıştım yaklaşık 0.1LTC değerinde başka koin almaya, yaklaşık 0.046LTC değerinde ben aldıktan sonra birisi benden fazla ödeyip almaya al emirleri açmaya başladı. İnat edip bir süre adamla "yok ben senden şu kadar litoşi daha fazlaya alırım" misali fiyat arttırma yarışı savaşı döndü. Sonra bir baktım ki adamın duracağı yok, ben de normalde o gün razıydım %5 (0.005Ltc) kadarcık kazanmaya. Sattım bir önceki işlem aldıklarımı bu adama ve 0.046LTC yatırıp 0.050LTC geri almış oldum. Tamam belki %5 olmadı ama havadan 3-4dakikada 0.004LTC gelmiş oldu.
Benim o gün işte tesadüfen yaptığım kârı, exchange'in elemanları bize her sattıları koin işleminde yapıyor. Bu yüzden alır almaz %3-5 zarar ile başlıyoruz.

Bu işlere deneyim şart. Sıfırdan coinmarketcap'de gördükleri %10-20 günlük (hatta %50-100) değer artışı göstergelerine kanıp girecek olanların felâket canı yanar. Bir bilen her zaman sizlerden daha iyi sonuçlar alır.
Baskan, AhmetKofali ve Wisex bunu beğendiler.
Alıntı ile Cevapla
  #5  
Alt 08.07.2018, 13:08
Wisex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 02.02.2018
Nereden: Giresun
Yaş: 24
Mesajlar: 791
Konular: 213
Adı geçen: 91 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Alıntı:
husta5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Exchange'lerde ortak planlı yada ticaret yapanların uyguladığı bir taktiktir. Satmak istedikleri bir ürünü yüksek fiyata elden çıkartabilmek için o değere yakın ancak minimum limitlerde 3-4 al işlemi açarlar, es kaza alacakları 4-5 ader olur ama öbür taraftan bu yükseliş bilgisini bir hareketlilik sanıp atlayan sazanlar 40-45 adeti alıverir pahalıdan, sonrasında bu açılmış al emirleri iptal edildiğinde belki elde yeni 4-5 alınmış olur ama yüksek fiyattan yamanan 40-45 adetin kazancı zararı kompanse eder.
Örnekte olduğu gibi

husta5 ve AhmetKofali bunu beğendiler.
__________________
Türkiye'nin Lider Bitcoin Forum Sitesi
Konu Açmadan Okuyunuz - BTCFRM Yönetimi
Alıntı ile Cevapla
  #6  
Alt 08.07.2018, 14:53
 
Üyelik tarihi: 11.12.2017
Nereden: aldığı bile belli olmayan
Mesajlar: 1.356
Konular: 115
Adı geçen: 97 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Alıntı:
Wisex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Örnekte olduğu gibi


bunun gibi ama aslında aşağıdaki daha net görmenizi sağlar.
esas olan rakamlar yüksek gördüğünüz miktarların olduğu al/sat duvarlarının olduğu yerlerdir. Bunların arası bize kazandırmaz. Boşa vakit (gün) kaybı olur. 900/742= +%21,294 da hiç az bir oran değil. Yani kahramanlık edip 796DOGE/BTX birim fiyattan alan, uzun bir süre beklemek zorunda kalır. Çünkü siz beklerken araya yeni bir sürü işlem girer kolay kolay ne o 900ü , hatta 796yı da en az bir iki gün tekrar göremezsiniz.

AhmetKofali ve Wisex bunu beğendiler.
Alıntı ile Cevapla
  #7  
Alt 09.07.2018, 20:40
AhmetKofali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 24.12.2017
Nereden: KKTC
Mesajlar: 723
Konular: 71
Adı geçen: 62 Mesaj
Etiketlenme: 2 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Alıntı:
husta5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Exchange'lerde ortak planlı yada ticaret yapanların uyguladığı bir taktiktir. Satmak istedikleri bir ürünü yüksek fiyata elden çıkartabilmek için o değere yakın ancak minimum limitlerde 3-4 al işlemi açarlar, es kaza alacakları 4-5 ader olur ama öbür taraftan bu yükseliş bilgisini bir hareketlilik sanıp atlayan sazanlar 40-45 adeti alıverir pahalıdan, sonrasında bu açılmış al emirleri iptal edildiğinde belki elde yeni 4-5 alınmış olur ama yüksek fiyattan yamanan 40-45 adetin kazancı zararı kompanse eder.
Örnek bir alım işlemi açmıştım yaklaşık 0.1LTC değerinde başka koin almaya, yaklaşık 0.046LTC değerinde ben aldıktan sonra birisi benden fazla ödeyip almaya al emirleri açmaya başladı. İnat edip bir süre adamla "yok ben senden şu kadar litoşi daha fazlaya alırım" misali fiyat arttırma yarışı savaşı döndü. Sonra bir baktım ki adamın duracağı yok, ben de normalde o gün razıydım %5 (0.005Ltc) kadarcık kazanmaya. Sattım bir önceki işlem aldıklarımı bu adama ve 0.046LTC yatırıp 0.050LTC geri almış oldum. Tamam belki %5 olmadı ama havadan 3-4dakikada 0.004LTC gelmiş oldu.
Benim o gün işte tesadüfen yaptığım kârı, exchange'in elemanları bize her sattıları koin işleminde yapıyor. Bu yüzden alır almaz %3-5 zarar ile başlıyoruz.

Bu işlere deneyim şart. Sıfırdan coinmarketcap'de gördükleri %10-20 günlük (hatta %50-100) değer artışı göstergelerine kanıp girecek olanların felâket canı yanar. Bir bilen her zaman sizlerden daha iyi sonuçlar alır.
Alıntı:
Wisex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Örnekte olduğu gibi

Alıntı:
husta5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunun gibi ama aslında aşağıdaki daha net görmenizi sağlar.
esas olan rakamlar yüksek gördüğünüz miktarların olduğu al/sat duvarlarının olduğu yerlerdir. Bunların arası bize kazandırmaz. Boşa vakit (gün) kaybı olur. 900/742= +%21,294 da hiç az bir oran değil. Yani kahramanlık edip 796DOGE/BTX birim fiyattan alan, uzun bir süre beklemek zorunda kalır. Çünkü siz beklerken araya yeni bir sürü işlem girer kolay kolay ne o 900ü , hatta 796yı da en az bir iki gün tekrar göremezsiniz.

Örnekler ile konuya farklı bir güzellik kattığınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
husta5 bunu beğendi.
__________________
Dogecoin: DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg
Alıntı ile Cevapla
  #8  
Alt 19.07.2018, 20:12
Wisex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 02.02.2018
Nereden: Giresun
Yaş: 24
Mesajlar: 791
Konular: 213
Adı geçen: 91 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Bu makaleniz için DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg adresine 1000 DOGE gönderildi.
AhmetKofali bunu beğendi.
__________________
Türkiye'nin Lider Bitcoin Forum Sitesi
Konu Açmadan Okuyunuz - BTCFRM Yönetimi
Alıntı ile Cevapla
  #9  
Alt 19.07.2018, 21:16
AhmetKofali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 24.12.2017
Nereden: KKTC
Mesajlar: 723
Konular: 71
Adı geçen: 62 Mesaj
Etiketlenme: 2 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Alıntı:
Wisex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu makaleniz için DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg adresine 1000 DOGE gönderildi.
Ödeme alınmıştır, çok teşekkürler BTCFRM Yönetimi.
Wisex bunu beğendi.
__________________
Dogecoin: DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg
Alıntı ile Cevapla
  #10  
Alt 23.09.2018, 01:42
KemalAkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 23.09.2018
Mesajlar: 6
Konular: 0
Adı geçen: 0 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Bilgilendirme ve yorum bilgilendirmeleri için teşekkürler.
Alıntı ile Cevapla
  #11  
Alt 23.09.2018, 11:51
AhmetKofali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 24.12.2017
Nereden: KKTC
Mesajlar: 723
Konular: 71
Adı geçen: 62 Mesaj
Etiketlenme: 2 Konu
Standart Cevap: Borsalardan Nasıl Para Kazanılır

Alıntı:
KemalAkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilgilendirme ve yorum bilgilendirmeleri için teşekkürler.
Rica ederim, emeğe saygı olarak daha uzun ve daha kaliteli mesajlar yazarsak sevinirim. Konular içerisinde bu tarz yorumların yerine daha fazla bilgi içeren veya daha fazla öneri içeren mesajların olması hem bizler için, hem okuyucu için hemde forum içi SEO için çok daha iyi olacaktır.
__________________
Dogecoin: DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
borsa ile zengin olmak, borsa kazanç, borsa kazanç yöntemleri, borsadan nasıl para kazanılır, borsadan para kazanmak
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkForum Saati: 10:27. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan BTCfrm.com Bitcoin ve alt coinler Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. BTCfrm.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler BURADAN iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Btcfrm.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.