BTCfrm.com - Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek  

Geri Dön   BTCfrm.com - Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek > Diğer > Proje Geliştirme - Uygulamalar

Etiketlenen üyelerin listesi

Ağaç Şeklinde Aç5Beğeni
  • 1 gönderen alkatyan
  • 2 gönderen coinmeria
  • 1 gönderen AhmetKofali
  • 1 gönderen Inad

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 28.03.2018, 00:21
BTCTradeBot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.03.2018
Mesajlar: 5
Konular: 1
Adı geçen: 0 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart 【BOT】BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading BotBTCTradeBot.com Official ThreadBTCTradeBot.com, Otomatik coin alış ve satış botu ile karşınızdayız.

BTCTradeBot.com kurulum tamamen ücretsizdir!


BTCTradeBot.com deneyip buradaki ve bitcointalk sitesindeki konumuza yorum atan kişilere hediye krediler eklenecektir. !!!
Activity point 0 - 30 = +50 Credit
Activity point 30 - 100 = +100 Credit
Activity point 100den büyükse = +150 Credit

Poloniex.com Trading Bot ( Çalışıyor )
Bittrex.com Trading Bot ( Çalışıyor )
Binance.com Trading Bot ( Çalışıyor )
Diğer Borsalar... ( Çok yakında... )


Turkçe Telegram Grubumuza Katılın
Twitter'dan takip edin.


------------------------------------------------------

New Updates: 18.03.2018

Binance.com tüm marketleri ile eklenmiştir

isterseniz aynı anda 4 markette işlem yapabilirsiniz ( *BTC , ETH , USDT , BNB )


------------------------------------------------------

New Updates: 17.12.2017Poloniex.com için ETH , USDT ve XMR marketleri eklenmiştir.

isterseniz aynı anda 4 markette işlem yapabilirsiniz ( *BTC , ETH , USDT *XMR )


------------------------------------------------------

New Updates:Bittrex.com ETH ve USDT marketleri eklenmiştir.

isterseniz aynı anda 3 markette işlem yapabilirsiniz ( BTC - ETH - USDT )------------------------------------------------------


***BTCTradeBot.com Nedir?
* *
BTCTradeBot.com, sizin belirleyeceğiniz ayarlarla ve belirli zaman aralıkları ile kâr-zarar yüzde oranlarını takip ederek sizin yerinize (exchange) sitelerinde sürekli otomatik alış satış yapan bir yazılımdır.

BTCTradeBot.com, siz bilgisayar başında olmasanız bile durumunu aktif konumda bıraktığınız takdirde kendi bulut sunucularımız üzerinden 7/24 sürekli çalışır durumda olur ve alış yaptığı coinleri belirlediğiniz yüzde oranları ile satıp sürekli olarak size kâr sağlayacaktır.

BTCTradeBot.com sürekli ticaret halinde kalabilmesi için (exchange) sitesi üzerindeki ve BTCTradeBot.com üzerindeki kullanılabilir bakiyenizin yeterli durumda olması gerekmektedir. Aksi halde bot yeni alış işlemleri gerçekleştiremez ve ticarete devam edemez.Sitemize kayıt olduğunuz taktirde hesabınıza (100.000 satoshi = 0.00100000 BTC) değerinde 100 ücretsiz kredi tanımlanıyor.
Ve sitemizde gerçekleştirdiğiniz her karlı alım+satış işlemi için (1000 satoshi=0.00001000 BTC) değerinde 1 krediniz azalır.
Yani yaptığınız her karlı işlem sonrasında krediniz düşer.

Bu sebepten dolayı zaten size verdiğimiz kredilerin bitiminde %100 kar elde ettiğiniz için bot sürekli bedava olmuş oluyor.
Ve eğer min ayarlarda kullanırsanız bize ödeyeceğiniz kredi fiyatları yaptığınız karların karşılığı olarak max %10 oluyor.
tabi işlem başı btc tutarını ne kadar yüksek yaparsanız bu oran çok çok azalır %0.1 bile olabilir.
Yani sitemiz kesinlikle ve kesinlikle size kar yaptırmaya yarıyor.

Sitemizdeki kredileriniz bittiğinde veya azaldığında yani yeni kredi yüklemek istediğinizde ise Yine sitemizde bulunan Kredi Yükle menüsünden istediğiniz kadar yeni kredi yüklemesi yapabilirsiniz.
Sitemize kredileri siz kendiniz BTC göndererek yapmanız gerekiyor. Çünkü biz hiç kimsenin hesabından vs çekim işlemi yapmıyoruz.

Çünkü Sitemiz api ile çalıştığından dolayı ve apilerde withdrawal seçeneğini seçmeyeceğiniz için hesabınızdaki tutarı herhangi bir kişi başka bir yere gönderemez veya çekemez.
Bu sebepten dolayı BTCTradeBot.com %100 güvenlidir. Hesabınıza hiç bir zarar gelmez.* *
BTCTradeBot.com ile belirlenen borsalarda sürekli olarak verdiğiniz zaman ayarları ve yüzdelik dilimlerde kontroller gerçekleşir ve yazdığımız yapay zeka ile bir takım hesaplamalar yaparak. sizin belirlediğiniz ayarlar gerçekleşirse satın alımı yapar.
ve yine sizin belirlediğiniz %lik kar oranıyla satış işlemi için emir girer. ve coin emirdeki fiyata gelince işlem otomatik gerçekleşir.
Unutmayın bir coin günde belki 1 veya 2 defa %5'lik şekilde yükseliş sağlayabilir ve siz bunu o an göremeyebilirsiniz. ve bu kar fırsatını kaçırabilirsiniz.
Oysa ki bir coin günde ortalama 20 defa %1lik seviyelerde iniş ve çıkışlar yapabilir. ve siz bunları göremebilirsiniz.
Ama BTCTradeBot.com sizin yerinize bunları görüyor ve hepsindede alış ve satış yapıyor. Böylece 20 tane %1lik işlem yaparsa sizin o gün karınız %20 olmuş oluyor.
BTCTradeBot.com ile Aylık olarak ortalama %100 oranında kar sağlayabilirsiniz.


Alıntı:


Coin: Bot için Coin Seçiniz.
Sell: Coin'in o an ki satış fiyatı
Buy: Coin'in o an ki alış fiyatı
Volume: 24 Saatlik Volume

Pump: Eğer bunu seçerseniz bot yükseliş trendinde çalışır.
Time: Fiyat kontrol aralığı ( örneğin: time 5; coin fiyatı her 5dkda bir kontrol edilir )
Rate: eğer coin fiyatı buradaki kadar % artarsa bot alır. ( örneğin: Time 5 ve Rate 2; bot coini her 5dk'da bir kontrol eder ve fiyatı bir önceki kontrole oranla %2 artmışsa satın alır. )

Dump: Eğer bunu seçerseniz bot düşüş trendinde çalışır.
Time: Fiyat kontrol aralığı ( örneğin: time 5; coin fiyatı her 5dkda bir kontrol edilir )
Rate: eğer coin fiyatı buradaki kadar % düşerse bot alır. ( örneğin: Time 5 ve Rate 2; bot coini her 5dk'da bir kontrol eder ve fiyatı bir önceki kontrole oranla %2 düşmüşse satın alır. )

Total: kaç btc'lik alım yapacağınızı yazıyorsunuz ( örneğin: eğer şartlar gerçekleşirse buraya yazdığınız kadar btc ile seçili coin'i alır. )
Profit: aldığı coini % kaç akr ile satacağını seçiyorsunuz.

Limit: Max açık order sayısı demektir.
( örneğin: 3 yaptınız. coinin fiyatı düşüşte 1 defa aldı ve fiyatı halen düşüyor. bir öncekini satamadı ve 2. defa satın aldı. coinin fiyatı halen düşüyor ve diğer aldıklarını satmadan 3. defa satın aldı. ve coinin fiyatı halen düşüyor. ama siz 3 yaptığınız için ayarı 4. defa satın almaz. ancak elindeki önceden aldığı 3 işlemden birisini satarsa yeni alım yapabilir , yani bir nevi kontenjan gibidir. yer açılmadan yenisini almaz.


örneğin; bu ayarlarda coin fiyatı her 10dk'da bir kontrol edilir. ve fiyatı bir önceki kontrole oranla %1 düşmüşse 0.01BTC'lik satın alır ve %1 kar ile satışa koyar. Ve en fazla 3 defa açık order limiti ile işlemleri gerçekleştirir.***BTCTradeBot.com Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

BTCTradeBot.com'u kullanmaya başlamadan önce, doğru ayarları yapılandırdığınızdan emin olmanız gerekmektedir.
Aksi takdirde istenilen sonuçlar elde edilemez, hatta zarar etmeye bile başlayabilirsiniz.
Bu sebepten ötürü aşağıdaki adımlarda en kazançlı önerilen ayarları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
BTCTradeBot.com botunu sizin belirlediğiniz ayarlarda çalışırken borsa sitesindeki bulunan kullanılabilir bakiyenizi kullanır.

Ve bakiyeniz ne kadar yüksekse o kadar kazancınız yüksek olur. Ticaretin sürekliliğini sağlamak için işlem başı kullanılabilir bakiyenizi.

Toplam btc bakiyenize oranla 20ye bölmenizde fayda vardır.
Örneğin; exchange sitesinde kullanılabilir 1 BTC olduğunu varsayarsak, coin başı işlem miktarını 0.05 BTC olarak ayarlarsanız botun kullanması gereken bakiye hiç bir zaman bitmez ve sürekli al-sat halinde olur, çünkü işlemleri 20'ye bölmüş oluruz ve alınan hiç bir coin satılmamış olsa bile sürekli alım gücünü elde tutmuş oluruz. Zaten ortalama 10-20 alış sonrası satışlar gerçekleşmeye başlayıp kârlı şekilde tekrar bakiyenize dönüş sağlayacağı için bakiyeniz hiç tükenmeden bir döngü oluşmuş olacaktır.
Bu seçim kullanılabilir bakiyeniz 10 BTC ise işlem başı 0.5 BTC olacaktır. Fakat işlemlerin hızlı şekilde akıcı ilerlemesi için bizim önerimiz kullanılabilir bakiyenizi 20'ye bölmektir. Ve min. işlem başı tutarı 0.01BTC olarak ayarlamanız lazım.

Sürekli bilgisayar başında olamayan ve botu takip edemeyen üyelerimiz, bizim önerdiğimiz ayarları kullanarak aylık ortalama %100 kazanç sağlayabilirler. Bu değer piyasa hareketliliğine göre daha üstlere çıkabilir veya daha altlarda kalabilir, hiç bir zaman tam bir oran belirtmek doğru olmaz.
Belirttiğimiz değerler elde edilen verilerden raporlanmış ortalama değerlerdir.***Bot Kurulumu Yaparken Hangi Coinleri Seçmeliyim?

BTCTradeBot.com botunu kurarken borsa seçiminden sonra karşınıza gelecek coin listesinde 1000 BTC hacmin altındaki coinler ile işlem yapmamanızı öneriyoruz.
Bunun sebebi, düşük hacimli coinlerde zarar etme olasılığınız daha yüksek olduğu için bizim önerimiz 1000 BTC hacim altındaki coinlerle ticaret yapmamanız, sadece bilinen ve değeri yerinde olan coinlere yönelmenizde fayda var.

Coinlerin alış fiyatlarının basamaklarına göre ve borsa üzerindeki hareketliliğini analiz ederek kâr yüzdesi belirlemek daha doğru olacaktır.
Sürekli kârlı işlemler yapıp hızlı ilerlemek için kâr oranlarını düşük tutmanızı öneriyoruz.
Örneğin; bir coine %5 kâr oranı verip o coinin satılması için 3-5 saat geçmesini beklerken %0.5 veya %1 kâr oranlarını kaçırırsınız.
Oysaki 3-5 saat içinde en az 15-20 tane %0.5 veya %1 lik satışlar gerçekleştirilebilir.
Bu sebepten dolayı az kâr oranları ile çok işlem yaptırmak hem daha kârlı olacaktır hemde elinizde satışı beklenen coinler çok az olacaktır.
Bir coin 3-5 saat içinde %5 çıkış sağlayamayabilir ama %0.5 veya %1 lik oranları çok kez görebilir.

Not: belirleyeceğiniz kâr oranı net kâr oranlarıdır, borsa komisyonu düşüldükten sonra elinize geçecek orandır.
Yani %1 kar belirlediğiniz bir coin aslında %1.4 olarak satışa çıkarılır. ( %0.4 borsa fee olduğundan onuda karlı şekilde ekleniyor )


***Kazanç Garantisi varmı?
Bildiğiniz gibi hiç bir şeyde kazanç garantisi yoktur.
Ama eğerki Bitcoin fiyatından dolayı piyasalar ters yönde ilerlediği zaman panik yapıp zararına satış yapmazsanız.
Bot uzun vadede kazandıracaktır.


***Bilgilerimiz 3. Şahıslara verilecekmi veya Başka yerlerde kullanılıyormu?

Hayır verdiğiniz Api bilgileri sadece belirlediğiniz borsa sitesinde işlem yapmak için kullanılıyor ve başka hiç bir yerde kullanılmaz.***Güvenli midir?

* *evet %100 güvenlidir. Api aktif etme sekmesinde withdrawal seçeneğini mutlaka kapatmanızı öneriyoruz.
Böylece hesabınızdaki bakiyeyi kimse bir yere gönderemez ve çekemez.


***Ücreti ne kadar ve Nasıl sahip olabilirim?

BTCTradeBot.com kurulumu tamamen ücretsizdir.
Sitemize kayıt olduğunuz taktirde hesabınıza (100.000 satoshi = 0.00100000 BTC) değerinde 100 ücretsiz kredi tanımlanıyor.
Ve sitemizde gerçekleştirdiğiniz her karlı alım+satış işlemi için (1000 satoshi=0.00001000 BTC) değerinde 1 krediniz azalır.
Yani yaptığınız her karlı işlem sonrasında krediniz düşer.
Bu sebepten dolayı zaten size verdiğimiz kredilerin bitiminde ortalama %100 kar elde ettiğiniz için bot sürekli bedava olmuş oluyor.


***Çalıştırmak için bilgisayarımı açık tutmam gerekirmi?

* *Hayır sadece sitemize girip ayarlarınız yapmanız yeterlidir. Bunun için telefondan tabletten veya bilgisayardan yapabilirsiniz.
Ayarlarını yapıp botu çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı vs kapatabilirsiniz.
Çünkü bot bizim bulut sunucularımız üzerinden tamamen güvenli şekilde 7/24 olarak çalışır ve işlemleri gerçekleştirir.
Yani siz uyurken bile size para kazandırır.

***Ne kadar kazanırım?

* *seçtiğiniz coinlere ve borsa sitesindeki bakiyenize ve işlem başı yaptırdığınız btc tutarına göre değişkenlik gösterir.
BTCTradeBot.com ile Aylık olarak ortalama %100 oranında kar sağlayabilirsiniz.

Alıntı ile Cevapla


  #2  
Alt 28.03.2018, 00:24
 
Üyelik tarihi: 12.12.2017
Mesajlar: 189
Konular: 63
Adı geçen: 11 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

Çok güzel bir çalışma hemen deneyip paylaşım yapacam
Ellerine sağlık
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Alt 28.03.2018, 02:27
BTCTradeBot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.03.2018
Mesajlar: 5
Konular: 1
Adı geçen: 0 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

Alıntı:
bysasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bir çalışma hemen deneyip paylaşım yapacam
Ellerine sağlık
teşekkürler hocam yorumunuz için. umarım memnun kalırsınız.
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Alt 14.04.2018, 02:30
alkatyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 09.12.2017
Nereden: adana
Yaş: 33
Mesajlar: 380
Konular: 102
Adı geçen: 35 Mesaj
Etiketlenme: 2 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

denetlenecektir
@coinmeria bakarmısın hocam bu botlara
BtcFrm_Habercisi bunu beğendi.
__________________
Lütfen forum kurallarını okuyunuz.
Alıntı ile Cevapla
  #5  
Alt 16.04.2018, 13:05
coinmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelecek Kriptoda.
 
Üyelik tarihi: 18.12.2017
Nereden: İstanbul
Yaş: 27
Mesajlar: 610
Konular: 62
Adı geçen: 55 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

@alkatyan daha önceden denemiştim hocam. Botlarda herhangi bir sorun yok. Sadece API yetkisi verirken kimse "WITHDRAW" kısmını açmasın hiçbir bot ve uygulama için.
alkatyan ve YTUnknown_identifier bunu beğendiler.
__________________
Steemit: @coinmeria

Twitter: @coin_meria
Alıntı ile Cevapla
  #6  
Alt 16.04.2018, 14:13
Inad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21.10.2017
Nereden: Yurtdışı
Mesajlar: 1.275
Konular: 84
Adı geçen: 39 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

hocam kon basligini duzenlermisiniz rica etsem, hos durmuyor... █ █ █ █ bunlardan bahsediyorum
Alıntı ile Cevapla
  #7  
Alt 16.04.2018, 14:19
AhmetKofali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 24.12.2017
Nereden: KKTC
Mesajlar: 723
Konular: 71
Adı geçen: 62 Mesaj
Etiketlenme: 2 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

Mesajım bulunsun, deneyeceğim.
Byte bunu beğendi.
__________________
Dogecoin: DRnuGvHvc8vwWEcYgQvi4dJqwetb1iDQYg
Alıntı ile Cevapla
  #8  
Alt 16.04.2018, 19:00
Inad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21.10.2017
Nereden: Yurtdışı
Mesajlar: 1.275
Konular: 84
Adı geçen: 39 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

deneme yapacagim...
Alıntı ile Cevapla
  #9  
Alt 14.05.2018, 13:34
BTCTradeBot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.03.2018
Mesajlar: 5
Konular: 1
Adı geçen: 0 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: █ █ █ █【BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot █ █ █ █

Alıntı:
Inadmissible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
deneme yapacagim...
Alıntı:
AhmetKofali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesajım bulunsun, deneyeceğim.


her zaman bekleriz arkadaşlar. Sistemimizi sürekli geliştiriyoruz yeni özellikler ve borsalar zamanla eklenecektir.
Alıntı ile Cevapla
  #10  
Alt 14.05.2018, 15:05
Baskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 09.12.2017
Nereden: Gonya
Mesajlar: 1.125
Konular: 94
Adı geçen: 55 Mesaj
Etiketlenme: 3 Konu
Standart Cevap: BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot

deneyen arkadaşlar yorumlarını bırakırsa seviniriz.egerki bot iyi çalışıyorsa bizde katılalım
__________________
Yapmış Oldugum Paylaşımlar KESİNLİKLE Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Yatırımlarınızı Kendi Alacağınız Kararlar Doğrultusunda Yapın.Her Türlü Risk ve Sorumluluk Kullanıcıya Aittir.
Alıntı ile Cevapla
  #11  
Alt 14.05.2018, 16:27
BtcFrm_Habercisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 15.04.2018
Nereden: Bingöl
Mesajlar: 420
Konular: 90
Adı geçen: 18 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: 【BOT】BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot

Şuana kadar deneyen var mı aramızda ona göre bizde el atalım bu işe.
Alıntı ile Cevapla
  #12  
Alt 14.05.2018, 17:53
Inad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21.10.2017
Nereden: Yurtdışı
Mesajlar: 1.275
Konular: 84
Adı geçen: 39 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: 【BOT】BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot

Alıntı:
baskanorhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
deneyen arkadaşlar yorumlarını bırakırsa seviniriz.egerki bot iyi çalışıyorsa bizde katılalım
Alıntı:
BtcFrm_Habercisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şuana kadar deneyen var mı aramızda ona göre bizde el atalım bu işe.
bitcointalk taki konuya bakabilirsiniz.Orda kullananların yorumu var. Ben daha denemedim.Müsait bir zamanda inceleyip dönüş yapacağım.
BtcFrm_Habercisi bunu beğendi.
__________________
Türkiye'nin Lider Bitcoin Forum Sitesi
Konu Açmadan Okuyunuz - BTCFRM Yönetimi
Alıntı ile Cevapla
  #13  
Alt 22.05.2018, 15:53
Inad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21.10.2017
Nereden: Yurtdışı
Mesajlar: 1.275
Konular: 84
Adı geçen: 39 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: 【BOT】BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot

__________________
Türkiye'nin Lider Bitcoin Forum Sitesi
Konu Açmadan Okuyunuz - BTCFRM Yönetimi
Alıntı ile Cevapla
  #14  
Alt 02.06.2018, 23:26
BTCTradeBot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.03.2018
Mesajlar: 5
Konular: 1
Adı geçen: 0 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: BOT】 BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot

Alıntı:
Baskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
deneyen arkadaşlar yorumlarını bırakırsa seviniriz.egerki bot iyi çalışıyorsa bizde katılalım
Alıntı:
BtcFrm_Habercisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şuana kadar deneyen var mı aramızda ona göre bizde el atalım bu işe.

bitcointalk forumundaki konu linkimiz referanslar kullanan forumları konumuzda mevcuttur. Oradanda okuyabilirsiniz yorumları

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2128942.0


Alıntı:
Inadmissible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
galiba sayfanın en altındaki kayıt linkine tıklayıp aldınız bu hatayı oradaki yönlendirmeyi ekleyeceğiz şuanda oradaki buton pasif haldedir. teşekkürler bilgilendirme için
Alıntı ile Cevapla
  #15  
Alt 25.08.2018, 22:57
BTCTradeBot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.03.2018
Mesajlar: 5
Konular: 1
Adı geçen: 0 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: 【BOT】BTCTradeBot.Com - Automatic Bitcoin & Altcoins Trading Bot

Yeni Botlar Eklenmiştir !!!

*** Sinyal sistemli otomatik bot. Binance ve Bittrex için eklenmiştir. - Bir çok kaliteli sinyal sağlayıcılarından aldığımız sinyalleri kendi özel algoritmalarımızla ve bazı özel indikatörlerle filtreleyip uygun olanlarını satın alması için sinyal olarak sizin hesaplarınıza yolluyoruz. Şuanda %95 oranında başarılı sinyaller üretilmektedir.

*** Static Bot - Bittrex için eklenmiştir. Diğer Borsalara yakında eklenecektir. Özelliği sürekli belli bir döngüye giren coinler için xxx fiyatından alıp xxx fiyatına satılmasını sağlıyorsunuz.

Denemerde ve gelen sinyallere göre size örnek bir ayar söyleyeyim.

tüm coinler seçili
profit %1 yapın
stoploss kullanacaksanız %5 gibi bir değerde kullanın ama genelde sinyaller kar bıraktırıyor stoploss pek gerek olmuyor.

neden %1 profit yapın diyorum çünkü günde ortalama 30sinyal geliyor şuanda ve ilk 30dk içinde %1 kar bıraktırıyor genelde. Bakiyenizi kitlememek için her gelen sinyali alıp 30dk sonra satmış olacaksınız böylece bir sonraki sinyali kaçırmamış olacaksınız.


-----------


Telegram Kanalımıza Bekleriz: https://t.me/btctradebotcom
Alıntı ile Cevapla
Cevapla
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkForum Saati: 21:04. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan BTCfrm.com Bitcoin ve alt coinler Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. BTCfrm.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler BURADAN iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Btcfrm.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.