BTCfrm.com - Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek  

Geri Dön   BTCfrm.com - Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek > Webmaster Genel Kategori > Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Firmaların size özel fırsatları veya sizin bulduğunuz kaçırılmaması gereken fırsatlar. ,Kullanmadığınız hediye çeklerinizi değerlendirebileceğiniz ve uygun fiyata hediye çekleri,Fırsat istekleri, kişisel sorular, alışveriş tecrübeleri, kargo soruları, iade prosedürleri ve diğerleri

Etiketlenen üyelerin listesi

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen husta5
  • 1 gönderen Baskan
  • 1 gönderen Inad
  • 1 gönderen husta5

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 02.06.2018, 20:01
 
Üyelik tarihi: 11.12.2017
Nereden: aldığı bile belli olmayan
Mesajlar: 1.356
Konular: 115
Adı geçen: 97 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Tüm Bitcoin Forkları



KOIN ADI - KOIN ADRESİ - KAÇINCI BLOKTA FORK OLDUĞU

Bitcoin Cash .... https://www.bitcoincash.org .... 478,558
Bitcoin Clashic .... Bitcoin Clashic - Satoshi's True Vision .... (Forked from Bitcoin Cash)
Bitcoin Candy .... Bitcoin Candy (Forked from Bitcoin Cash)
Bitcoin Gold .... https://bitcoingold.org .... 491,407
Bitcore .... https://bitcore.cc .... 492,820
Bitcoin Diamond .... Bitcoin Diamond BCD - Based on Bitcoin protocol, processing speed of transaction & adding on lightning Network to solve payment issues. .... 495,866
Bitcoin Platinum .... Bitcointalk .... 498,533
Bitcoin Hot .... https://bithot.org .... 498,777
United Bitcoin .... https://www.ub.com .... 498,777
BitcoinX .... https://bcx.org .... 498,888
Super Bitcoin .... SuperBitcoin .... 498,888
Oil Bitcoin .... http://oilbtc.io .... 498,888
Bitcoin Pay .... http://www.btceasypay.com .... 499,345
Bitcoin World .... https://btw.one .... 499,777
Bitclassic Coin .... http://bicc.io .... 499,888
Lightning Bitcoin .... https://lightningbitcoin.io .... 499,999
Bitcoin Stake .... https://bitcoinstake.net .... 499,999
Bitcoin Faith .... Bitcoin Faith .... 500,000
Bitcoin Eco .... http://biteco.io .... 500,000
Bitcoin New .... https://www.btn.org 500,100 Bitcoin Top https://www.bitcointop.org .... 501,118
Bitcoin God .... https://www.bitcoingod.org .... 501,225
Fast Bitcoin .... https://fbtc.pro .... 501,225
Bitcoin File .... https://www.bitcoinfile.org .... 501,225
Bitcoin Cash Plus .... https://www.bitcoincashplus.org .... 501,407
Bitcoin Segwit2x .... https://b2x-segwit.io .... 501,451
Bitcoin Pizza .... http://p.top/ .... 501,888
Bitcoin Ore .... BitcoinOre .... 501,949
World Bitcoin .... World Bitcoin .... 503,888
Bitcoin Smart .... https://bcs.info .... 505,050
BitVote .... https://bitvote.one .... 505,050
Bitcoin Interest .... https://bitcoininterest.io .... 505,083
Bitcoin Atom .... https://bitcoinatom.io .... 505,888
Bitcoin Community .... 比特社区BTSQ .... 506,066
Big Bitcoin .... http://bigbitcoins.org .... 508,888
Bitcoin Private .... https://btcprivate.org .... 511,346
Classic Bitcoin .... https://https://bitclassic.info .... 516,095
Bitcoin Clean .... https://www.bitcoinclean.org .... 518,800
Bitcoin Hush .... https://btchush.org .... 1st February 2018
Bitcoin Rhodium .... https://www.bitcoinrh.org .... Unknown (Henüz belli değil)
Bitcoin LITE .... https://www.bitcoinlite.net .... Unknown (Henüz belli değil)
Bitcoin Lunar .... https://www.bitcoinlunar.org .... Unknown (Henüz belli değil)
Bitcoin Green .... https://www.savebitcoin.io .... Unknown (Henüz belli değil)
Bitcoin Hex .... http://bitcoinhex.com .... Unknown (Henüz belli değil)

Düzeltme yapıyorum... Keşke post etmeden bir önizleme yapsaymışım. Excel tablosu gibiymiş bu kopyala/yapıştır yaptıklarım... Neyse düzelteceğiz...
!!!
Baskan bunu beğendi.



Konu husta5 tarafından (03.06.2018 Saat 11:27 ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla


  #2  
Alt 02.06.2018, 21:14
Baskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 09.12.2017
Nereden: Gonya
Mesajlar: 1.125
Konular: 94
Adı geçen: 55 Mesaj
Etiketlenme: 3 Konu
Standart Cevap: Tüm Bitcoin Forkları

@husta5 konunuzu kendimce düzenlemeye çalıştım ama gene bir kontrol ederseniz iyi olur eksik yada yanlış bişey yapmış olmayayım
husta5 bunu beğendi.
__________________
Yapmış Oldugum Paylaşımlar KESİNLİKLE Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Yatırımlarınızı Kendi Alacağınız Kararlar Doğrultusunda Yapın.Her Türlü Risk ve Sorumluluk Kullanıcıya Aittir.
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Alt 02.06.2018, 22:08
Inad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21.10.2017
Nereden: Yurtdışı
Mesajlar: 1.275
Konular: 84
Adı geçen: 39 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Tüm Bitcoin Forkları

Alıntı:
Baskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@husta5 konunuzu kendimce düzenlemeye çalıştım ama gene bir kontrol ederseniz iyi olur eksik yada yanlış bişey yapmış olmayayım
birlikten kuvvet doğar
husta5 bunu beğendi.
__________________
Türkiye'nin Lider Bitcoin Forum Sitesi
Konu Açmadan Okuyunuz - BTCFRM Yönetimi
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Alt 03.06.2018, 10:32
 
Üyelik tarihi: 11.12.2017
Nereden: aldığı bile belli olmayan
Mesajlar: 1.356
Konular: 115
Adı geçen: 97 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: Tüm Bitcoin Forkları

Alıntı:
Inadmissible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
birlikten kuvvet doğar
Teşekkür ederim @Baskan. İftar saati misafir olunca dönüp ilgilenmek nasip olmadıydı. Elinize sağlık, şimdi sadece üstlerine açıklamalarını ekleyince bitmiş olacak.
Baskan bunu beğendi.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla




Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık



Forum Saati: 18:25. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan BTCfrm.com Bitcoin ve alt coinler Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. BTCfrm.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler BURADAN iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Btcfrm.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.